Головна
Реєстрація
Вхід
Неділя
28.04.2024
11:24
Вітаю Вас Гість | RSS
Чорноглазівська ЗОШ І-ІІ ст

Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Батьківська сторінка 

 

Як говорити зі своїми дітьми про коронавірусне захворювання 2019 року (COVID-19)?

8 порад, як заспокоїти і захистити дітей


Медичний огляд школярів: які довідки потрібні на 1 вересня

 1 вересня стартує новий навчальний рік, а значить перед батьками знову виникнуть питання, що потребують вирішення. Одне з найважливіших – обов’язковий медичний огляд. Він проводиться щорічно для виявлення у дітей захворювань, подальшого їх спостереження, планового лікування чи реабілітації та запобігання масовим колективним інфекціям. 

Огляди проводитимуться у присутності батьків лікарями первинної ланки, з якими раніше підписали декларцію. Обов’язковими є дослідження:

аналіз крові (гемоглобін та рівень цукру);

антропометрія;

термометрія;

перевірка гостроти зору та слуху;

постава;

проба Руф’є;

скринінгові обстеження.

У разі необхідності лікар видає направлення на додаткові обстеження, або консультації до спеціалістів відповідного профілю. Зазвичай це: хірург; ортопед-травматолог; стоматолог; офтальмолог.

Для дітей віком від 14 років і за показаннями додаються ще такі спеціалісти: ендокринолог; гінеколог (дівчатка за показаннями); психолог.

Після обстеження видаються відповідні документи для навчальних закладів. Які довідки потрібні для відвідування школи

1. Довідка форми № 086-1/о “Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду”. Вона видається педіатром чи сімейним лікарем після огляду дитини. У довідці має бути зазначено:

прізвище та ім’я дитини, дату її народження і стать;

місце проживання дитини, телефон батьків;

найменування загальноосвітнього навчального закладу, клас;

дату проведення обов’язкового медичного профілактичного огляду (а також дату попереднього профогляду і рекомендовану дату наступного);

висновок про стан здоров’я дитини (якщо школяр має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків, в цій довідці може бути зроблено відповідний запис);

групу для занять фізичною культурою;

рекомендації.

2. Довідка форми № 063/о “Карта профілактичних щеплень”, у якій міститься інформація про проведення вакцинації чи ревакцинації, а також здійснення туберкулінових проб. Дані з цієї довідки дозволять медичним працівникам навчальних закладів ознайомитись з наявністю чи відсутністю щеплень у конкретної дитини. Якщо дитина була вакцинована вчасно за Календарем профілактичних щеплень, то з 7 до 14 років їй не проводитимуть вакцинацію чи ревакцинацію. Відповідно, дані у карті профілактичних щеплень не оновлюються і довідки не потрібно. Водночас, у школі можуть попросити принести довідку про щеплення, якщо у навчальному закладі немає таких даних дитини (наприклад, ви перейшли у нову школу). Так само довідка буде потрібна, якщо вашій дитині робили щеплення – планові чи пропущені. “Медична карта дитини” (форма № 026/о), яку раніше вимагали заклади освіти, більше не потрібна – дані про стан здоров’я дитини не можуть бути відкритими і зберігатись поза межами медзакладу. Цю форму МОЗ України скасувало у березні 2018 року.

Дітей, батьки яких не підписали декларацію, оглядатимуть лікарі первинної ланки за місцем проживання дитини. Термін дійсності довідки учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду (форма 086-1/о) становить 1 рік.

Джерело: https://zhitomir-online.com/ukraine/84782-medychnyy-oglyad-shkolyariv-yaki-dovidky-potribni-na-1-veresnya.html


Оформлення паспорта громадянина України

Законом України від 14.07.2016 року №1474-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України» (далі – Закон) внесено, зокрема, зміни до Закону України «Про Єдиний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

Згідно нового законодавства по досягненню 14-річного віку кожен громадянин України зобов`язаний отримати паспорт громадянина України. Паспорт виготовляється у формі картки, що містить безконтактний електронний носій. Для цього необхідно протягом одного місяця особі, яка досягла 14-річного віку, звернутися особисто до міграційної служби з відповідними документами.

Для цього треба оригінали свідоцтва про народження дитини, ІНН;

довідка № 13 (взяти у сільській раді за місцем реєстрації);

паспорт громадянина України 2-х батьків або 1-го з них ( у разі, якщо представником є опікун, піклувальник- паспорт та інші підтверджуючі документи).

Фото непотрібне. Працівники міграційної служби засобами зв'язку ЄІАС УМП під час прийому відцифровують образ обличчя особи, підпис особи та відбитки пальців рук. Тут же скануються всі потрібні документи. Потім, після проведених перевірок заява направляється на друк до центру персоналізації. Залишається лише чекати виготовлення ID- картки.

Оформлення та видача паспорта для тих, хто отримує вперше, тобто для 14-річних - безкоштовна. Паспорт видається на 4 роки,  до виповнення 18 років.  Наступне оформлення вже платне - 279 грн. Потім цю картку треба буде поновлювати через кожні 10 років.


МВС  УКРАЇНИ 

ПОЛТАВСЬКИЙ  РВ УМВС УКРАЇНИ В  ПОЛТАВСЬКІЙ  ОБЛАСТІ

36002 м. Полтава вул. Луценка 19а

У разі виникнення на території навчального закладу надзвичайної події, пов’язаної з порушенням прав та свобод дитини Ви можете звернутися за адресою: 

м.Полтава, вул.Луценка, 19а каб.26 або за телефоном 59-91-36.

Заступник начальника –  начальник МГБ Полтавського РВ УМВС підполковник міліції

Максименко О.І.

066 229 5914

 Начальник СКМСД Полтавського РВ УМВС капітан міліції

Шарай А.Б.

066 361 9690

 

 

 

 

 


Контактні дані працівників сектору кримінальної міліції у справах дітей Полтавського РВ УМВС України в Полтавській області 

Начальник СКМСД Полтавського РВ УМВС майор міліції

Нечепуренко Наталія Миколаївна

59-91-36

ст. оперуповноважений СКМСД  Полтавського РВ УМВС капітан міліції

Яременко Сергій Миколайович

59-91-36

оперуповноважений СКМСД  Полтавського РВ лейтенант міліції

Масельскас Ганна Олександрівна

59-91-36

 

 

 

Адреса:  м. Полтава, вул. Луценка, 19 каб. 26

Електронна адреса СКМСД Полтавського РВ: kmsd_poltava_rv

Електронна адреса Управління КМСД МВС України: ditypolice@mvs.gov.ua 


Правила поведінки на льоду

 

От і морози. Стовпчик термометра впевнено тримається на мінусових позначках. Наші водойми поступово вкриваються першою ще тонкою та ненадійною кригою. Вона завжди небезпечна, а до того ж ще й зрадлива: без шуму та тріску крига раптово провалюється під ногами. Особливо слабкою вона буває в заростях прибережного очерету, адже тут вона вся пронизана стеблами рослин. Небезпечний для пересування матовий білий лід з жовтуватим відтінком.

   Тож нагадуємо основні правила поведінки на водоймах взимку:

 

 

  •   У жодному разі не можна виходити на тонкий лід та перевіряти його міцність ударом ноги, а обов’язково використовувати для цього палицю.
  •  Не можна також стрибати та бігати по льоду, збиратися великими групами на одному місці.
  •  Знайте, що на початку зими небезпечною є середина водоймища, а в кінці зими - прибережні ділянки.
  • Якщо ж ви все таки опинилися у крижаній воді, а поряд нікого немає, розставте широко руки та намагайтеся утримуватися на поверхні.
  • Пам’ятайте, що енергійні рухи під час перебування у воді сприяють швидкому охолодженню. Тому старайтеся без різких рухів виповзти на міцний лід у бік, звідкіля прийшли та повзти до берега, відштовхуючись ногами від краю льоду.

   Надаючи ж допомогу людині, що провалилася під лід, ні в якому разі не можна підходити до неї стоячи, потрібно наближатися лежачи, розкинувши в сторони руки та ноги, використовуючи дошки або інші предмети, які є під руками. Лежачи на одному з таких предметів, закріплених мотузкою на березі або на твердому льоду, особа, яка надає допомогу, повинна наблизитися до потерпілого на відстань, яка дозволить подати мотузку, пояс або багор. Коли поруч нічого немає, то 2-3 чоловіка лягають на лід і ланцюжком просуваються до постраждалого, утримуючи один одного за ноги, а перший подає жертві ремінь або шарф.
Окремо звертаємося до батьків: пильнуйте своїх дітей, не дозволяйте їм без вашого нагляду гратися поблизу річок, ставків.

  
 Будьте обережні! Бережіть своє життя!


Температурний режим

Нагадуємо, що у відповідності до вимог п.п.9.20 ДСанПіН 5.5.2.008-01 «Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу» при зниженні температури повітря до мінус 200С при швидкості руху повітря більше 5 м/с і при підвищенні вологості вище 80% для учнів початкових класів та при температурі мінус 240С для учнів 5-11 класів, а також при надзвичайних ситуаціях тільки органи місцевої виконавчої влади приймають рішення про тимчасове призупинення навчання учнів.

 


 


Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архів записів

Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz